YAZILIM GÜVENCESİ

Yazılım Güvencesi

Yazılım Güvencesi

 

Yazılım Güvencesi Lisansıyla:

  • Plan ve Bütçeleme Kolaylığı: Yazılım Güvencesi Lisansı fiyatı Microsoft ürününe ilişkin, anlaşma döneminiz içinde çıkacak en son versiyonu yükleme hakkını elde ediyorsunuz. Yazılım Güvencesi Paketi (L&SA) fiyatları sipariş sırasında belirlendiğinden, Open anlaşmanız döneminde yazılım güncelleme lisanslarını daha kolay bütçeliyorsunuz.

 

  • Esneklik: Yazılım Güvencesi Lisansına sahip olduğunuz yazılımı istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz.
  • Kullandığınız ürünleri upgrade etmek istediğinizde gerekli olan lisans için bütçe onayı alma, çeşitli dokuman hazırlığı, lisansların takibi ek işleriniz ve maliyetleriniz azalıyor.

 

Select ya da Open lisanslama anlaşmanız kapsamında aldığınız Lisans ve Yazılım Güvencesi paketiyle (L&SA) ürünün anlaşma döneminiz boyunca piyasaya çıkacak en son sürümü kullanma olanağına kavuşuyorsunuz. Yazılım Güvencesi Lisansı ve bu lisans ile elde edilecek avantajlar, Kurumsal Anlaşma 6.x ve Kurumsal Üyelik Anlaşması 6.x Open Üyelik anlaşması ve MultiYear Open Anlaşması içine otomatik olarak dahil edilmiştir.

Yazılım Güvencesi Lisansı ile sahip olduğunuz yazılımın son versiyonunu kullanma hakkını, lisanslama anlaşmanız sona erdiğinde 90 içinde başlatacağınız yeni lisanslama programı kapsamında alacağınız Yazılım Güvencesi Lisansı ile canlı tutabilirsiniz.
Yazılım Güvencesi Lisansı bulunmayan müşterilerimizin yeni versiyona geçiş için yeniden Lisans ya da Lisans ve Yazılım Güvencesi Paketi ya da Lisans almaları gerekmektedir.

Microsoft İşletim Sistemi ya da Server ürünleri için kutu ürün ya da OEM lisans alan müşterilerimiz bu lisansları için alım yaptıkları tarihten itibaren 90 gün içinde Yazılım Güvencesi Lisansı alabilirler. 90 gün içinde Yazılım Güvencesi Lisansı alınmazsa bu ürünleri upgrade etmek istediklerinde yeni lisans / L&SA almaları gerekmektedir.