Windows Lisanslama

 

Windows Lisanslama

Windows Lisanslama

 

Firmanızdan envanter formu istenmişse ve/veya herhangi yetkili bir merci size ulaşmadan eksik lisanslarınızı tamamlamak istiyorsanız bu sayfamızda Windows işletim sistemlerinizi hangi yollarla lisanslamanız gerektiğini bulabilirsiniz. En çok tercih edilen lisanslama modeli ( var olan bilgisayarlarınız için ) Yasallaştırma lisansı diye geçen GGWA 08147 kodlu lisans modelidir. Bu lisanslama modeli OPEN lisanslama kategorisinde olup son 2 yıl içerisinde Open lisans kaydınız yok ise minimum 5 adet ve üzeri alım yapma koşulu bulunmaktadır.

Firmanızda bulunan bilgisayarların işletim sistemini lisanslamak için aşağıdaki yolları tercih edebilirsiniz.

Kutu Lisanslama : Varolan bilgisayarlarınızın işletim sistemini yasal hale getirmenizi sağlar. Bilgisayar bağımlı değildir. Faturasını ve ürün kutusunu saklama zorunluluğunuz vardır. Birden fazla bilgisayara aynı anda kurulamaz. Detaylı Bilgi için lütfen Kutu Lisanslama Nedir? sayfamızı ziyaret ediniz.

OEM Lisanslama : Yeni bir bilgisayar ile birlikte alınabilen lisans modelidir. Bilgisayar bağımlığıdır. Kurulu olan bilgisayarınızı değiştirmeniz gerektiğinde lisansınızı da yenilemeniz gerekmektedir. Fatura ve ürün lisans etiketini saklama zorunluluğunuz vardır. Detaylı bilgi için OEM Lisanslama Nedir? sayfamızı ziyaret ediniz.

OPEN Lisanslama : Varolan bilgisayarlarınızı lisanslamada kullanılır. Bilgisayar bağımlı değildir. Ürün kutusu veya etiketi saklama zorunluluğunuz yoktur. Minimum 5 adet ve üzeri alım yapılabilir. Detaylı bilgi için OPEN Lisanslama Nedir? sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Open lisans Modellerine ait ürün Kodları

FQC-09478 WinPro 10 SNGL OLP NL Legalization GetGenuine

MICROSOFT FQC-08147 WIN PRO 8.1 OLP NL GGWA

MICROSOFT FQC-08190 SOF WinPro 8.1 SNGL Upgrd OLP NL

MICROSOFT FQC-02368 Windows Pro Yazılım Güvencesi OLP Non Level

MICROSOFT FQC-02374 Windows Pro Upgrade (Sürüm Yükseltme)/Yazılım Güvencesi OLP Non Level

 

Bu ve benzeri lisanslama bilgileri için lütfen firmamızdan bilgi ve/veya fiyat isteyiniz.

Boranet Bilgisayar : 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76

E-Mail : info@boranet.com.tr