Windows 8.1 Kutu Lisans

Windows 8.1 Kutu Lisans

Windows 8.1 Kutu Lisans

 

Tekli veya çoklu alım için fiyat isteyiniz. ( Güncel kampayalarımızdan yararlanın )

Model : Windows 8.1 Pro Kutu 32-bit/64bit TR FQC-07358
Açıklama(1) : – Tam sürümdür
– Taşınabilir Lisans modelidir
– Makinaya bağlı değildir
– Kurulumu için önceki bir Wİndows sürümünün yüklü olmasına gerek duymazYeni iş gücü
Windows 8 Pro’yu kullanan bir grup bilgisayarlar
Bu harika kurumsal tabletler, dönüştürülebilir cihazlar, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar ile daha fazla iş yapın.
Seçim sizin
Artık çalışma şeklinizi kendiniz seçebilirsiniz. Windows 8 Pro cihazları ile, çalışma şeklinize en uygun donanımı seçebilirsiniz.
Çalışırken iş dünyasının hızına ayak uydurun
Windows 8 Pro cihazları daha ince, daha hafif ve daha hızlıdır, daha hızlı önyükleme süreleri ve daha uzun pil ömrü sağlar.
Açıklama(2) : Yeni bir Başlat ekranı
Web sitelerinizi, Hava Durumu’nu, Kişiler’i ve favori uygulamalarınızı yeni Başlangıç ekranının önüne ve merkezine yerleştirerek Windows 8 Pro cihazlarınızı kişiselleştirin.
Hem klavye ve fare, hem de dokunma ile kullanım
Hızlı, akıcı ve esnek bir deneyim sağlayan dokunma özelliği, fare ve klavye için tasarlanmış Windows 8 Pro ile istediğiniz çalışma şeklini seçebilirsiniz.
İstediğiniz herşeyi yapın
Windows 8 Pro ile istediğiniz çalışma şeklini seçmenizi sağlayan kişiselleştirilmiş bir deneyimle performans, güvenlik ve esneklik elde edersiniz.
Taviz vermenize gerek yok
Tabletin sağladığı mobilite ile masaüstü bilgisayarının performansı arasında seçim yapmanıza artık gerek yok, çünkü ikisini tek bir cihaz ile elde edebilirsiniz.
Açıklama(3) : Yeni Windows uygulamaları
Posta, Mesajlaşma ve Takvim gibi yerleşik uygulamalarla üretkenliği artırın. Windows Mağazası’nı ziyaret ederek dokunmatik deneyimden yararlanan yeni modern uygulamaları inceleyebilir, deneyebilir ve satın alabilirsiniz.
Masaüstü Uygulamaları
Windows 8 Pro, güvendiğiniz ve bildiğiniz masaüstü uygulamalarıyla üretkenliğinizi artırmanızı sağlar.
Uzaktan çalışın
Başka bir Windows tabanlı cihaz ile masaüstü dosyalarınıza erişmek, uzak masaüstü bağlantısı ile çok kolay. Çevrimdışı da çalışabilir ve verilerinizi daha sonra çevrimdışı dosyalarla eşitleyebilirsiniz.
BitLocker Sürücü Şifrelemesi
İşletmelerin en büyük endişelerinden biri de bilgilerini güvenli hale getirme ve gizliliktir; Windows 8 Pro ile artık içiniz rahat olabilir.