Microsoft Lisanslama

Microsoft Partneri olan BoraNET Bilişim Teknolojileri olarak Microsoft Yazılımları tarafında kurumunuz için en uygun ve maliyet avantajlı olacak lisanslama modellerinin belirlenmesi, mevcut kampanya ve özel şartlardan en doğru biçimde yararlanmanız için gerekli lisanslama danışmanlık, lisans projelendirme ve mevcut lisanslarınızın envanterinin çıkarılması ile ilgili hizmetler sağlamaktayız.

Microsoft’ un OEM, OPEN, OVA, SELECT lisanslama modellerinden kurumunuzun ihtiyaçları, ileriye yönelik olarak planlamaları ve oluşabilecek lisans ihtiyaçları değerlendirilerek en uygun lisanslama metodu belilendikten sonra maliyetlendirme çalışmaları yapılarak Microsoft tarafıdanda oluşturulabilecek en uygun fiyatların alınması sağlanır. Kurumların talep etmesi doğrultusunda yeni lisansların sistemlere kurulması hizmetleride sağlanabilmektedir.
Microsoft Lisanslamasına ilişkin aklınıza takılan konularda bizlere 0212 599 39 49 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki formu da kullanabilirsiniz.